Programma SV Brandevoort

Gepubliceerd op: 14 maart 2019 12:45
Gewijzigd op: 14 maart 2019 10:12

Nieuwsbericht door: De Mierlose Krant
Gepubliceerd in: Brandevoort, Voorpagina

Zaterdag 16 maart:
08:30 S.V. Brandevoort JO12-5 - NWC JO12-5G
08:30 S.V. Brandevoort JO11-2 - SJO Helmondia-Mulo JO11-1
08:30 S.V. Brandevoort JO11-4 - SVSH JO11-1
08:30 S.V. Brandevoort JO10-4 - Stiphout Vooruit JO10-3
08:30 S.V. Brandevoort JO9-2 - ONDO JO9-1
09:00 Deurne JO8-4 - S.V. Brandevoort JO8-4
09:00 Stiphout/ V JO7-1/JO7-2 - S.V. Brandevoort JO7-1
09:15 SV Someren JO9-4G - S.V. Brandevoort JO9-5
09:15 ZSV JO8-2 - S.V. Brandevoort JO8-2
09:30 Nivo Sparta JO12-1 - S.V.Brandevoort JO12-2
09:30 S.V. Brandevoort JO11-1 - Deurne JO11-1
09:30 S.V. Brandevoort JO11-5 - Liessel JO11-1G
09:30 RKMSV JO11-4 - S.V. Brandevoort JO11-7G
09:45 S.V. Brandevoort JO13-3 - Ysselsteyn JO13-1
09:45 S.V. Brandevoort JO12-3 - FCV-Venlo JO12-1
09:45 RKSVO JO12-2 - S.V. Brandevoort JO12-4
09:45 S.V. Brandevoort JO8-1 - Sparta’25 JO8-1G
09:45 S.V. Brandevoort JO8-3 - SV Someren JO8-5
09:50 S.V. Brandevoort JO12-1 - EFC JO12-1
10:00 Deurne JO11-2 - S.V. Brandevoort JO11-3
10:00 Deurne JO10-2 - S.V. Brandevoort JO10-5
10:00 Mierlo Hout JO9-2 - S.V. Brandevoort JO9-3
10:30 Boekel Sport JO10-1 - S.V. Brandevoort JO10-1
10:30 Rhode JO10-1 - S.V. Brandevoort JO10-2
10:45 S.V. Brandevoort JO9-1 - ZSV JO9-1
10:45 S.V. Brandevoort JO9-4 SPV JO9-2
11:15 S.V. Brandevoort JO15-6 - ZSV JO15-3G
11:15 SJO Helmondia Mulo JO13-2 - S.V. Brandevoort JO13-2
11:25 S.V. Brandevoort JO15-5 - NWC JO15-5
11:30 S.V. Brandevoort JO14-1 - UDI’19/CSU JO14-1
11:45 Mifano JO13-2G - S.V. Brandevoort JO13-4G
11:45 Boekel Sport JO11-4G - S.V. Brandevoort JO11-6
12:00 SJO Weltania  JO13-1 - S.V. Brandevoort JO13-1
12:00 S.V. Brandevoort JO10-3 - Stiphout Vooruit JO10-2
12:15 Bruheze JO15-3 - S.V. Brandevoort JO15-3G
13:00 NWC JO17-4 - S.V. Brandevoort JO17-6
13:00 Olympia Boys JO15-1 - S.V. Brandevoort JO15-4
13:15 S.V. Brandevoort JO17-5 - Bruheze JO17-2
13:15 S.V. Brandevoort MO15-1 Boskant MO15-1
13:30 S.V. Brandevoort JO15-1 - Berghem Sport JO15-1
14:30 Erp JO19-1 - S.V. Brandevoort JO19-1
14:30 ASV’33 JO19-2 - S.V. Brandevoort JO19-3
14:30 Sparta’25 JO17-3 - S.V. Brandevoort JO17-4
15:00 Bruheze JO17-1 - S.V. Brandevoort JO17-2
15:00 S.V. Brandevoort MO19-1 SJO/VITA MO19-1
15:30 S.V. Brandevoort JO17-1 - Rhode/Van Stiph. JO17-1G
15:30 S.V. Brandevoort JO17-3 - Mifano JO17-2


Zondag 17 maart:
10:00 SVB JO 11 selectiewedstrijd
11:00 Lierop 2 - S.V. Brandevoort 2
11:00 S.V. Brandevoort 4 - MULO 6
11:00 SVB JO 12  selectiewedstrijd
12:00 Rood Wit’62 5 - S.V. Brandevoort 3
12:00 SVB JO 13 Selectiewedstrijd
14:30 S.V. Brandevoort 1 - Bavos 1


Dit nieuwsbericht is 28 keer bekeken

We gebruiken onder andere analytische cookies om ons websiteverkeer geanonimiseerd te analyseren, zodat we functionaliteit en effectiviteit kunnen aanpassen.
Meer informatie over de verwerkte gegevens kunt u lezen in onze privacystatement.

[X] Ik ga akkoord met bovengenoemde privacy verklaring

X
X