Programma S.V. Brandevoort

Gepubliceerd op: 16 mei 2019 12:00
Gewijzigd op: 16 mei 2019 9:49

Nieuwsbericht door: De Mierlose Krant
Gepubliceerd in: Mierlo, Voorpagina

Zaterdag 18 mei


08:30 S.V. Brandevoort JO11-2 - Stiphout Vooruit JO11-1
08:30 S.V. Brandevoort JO11- Bruheze JO11-2
08:30 S.V. Brandevoort JO11-4 - NWC JO11-3
08:30 S.V. Brandevoort JO11-7G - NWC JO11-5G
08:30 S.V. Brandevoort JO10-3 - Rood Wit’62 JO10-2
08:30 S.V. Brandevoort JO9-2 - ZSV JO9-3
08:30 Mierlo Hout JO8-2 - S.V. Brandevoort JO8-2
08:45 NWC JO8-4 S.V. Brandevoort JO8-3
09:00 S.V. Brandevoort JO13-3 - SJO Helmondia-Mulo JO13-2
09:00 Bruheze JO9-3 S.V. Brandevoort JO9-5
09:00 Deurne JO8-1 S.V. Brandevoort JO8-1
09:35 S.V. Brandevoort JO8-4 SJO Helmondia-Mulo JO8-4
10:00 S.V. Brandevoort JO12-3 - SPV JO12-1
10:00 S.V. Laar JO11-1 - S.V. Brandevoort JO11-1
10:00 Mierlo Hout JO11-5 - S.V. Brandevoort JO11-6
10:00 Milheezer Boys JO9-1 S.V. Brandevoort JO9-3
10:15 S.V. Brandevoort JO15-6 - S.V. Brandevoort JO15-5
10:15 Boxtel JO12-1 - S.V. Brandevoort JO12-1
10:15 Bruheze JO10-1 - S.V. Brandevoort JO10-5
10:30 SJVV JO12-1G - S.V. Brandevoort JO12-5
10:30 Liessel JO11-2 - S.V. Brandevoort JO11-5
10:30 SV Someren JO10-2 - S.V. Brandevoort JO10-2
10:30 S.V. Brandevoort JO10-4 - Gemert JO10-3
10:30 S.V. Brandevoort JO9-4 - Lierop JO9-1
10:30 Lierop JO7-1/JO7-2 - S.V. Brandevoort JO7-1
10:45 Stiphout Vooruit JO13-3G - S.V. Brandevoort JO13-4G
11:00 S.V. Brandevoort JO14-1 - Mierlo Hout JO14-1G
11:30 S.V. Brandevoort JO15-3 - GZSV JO15-2G
11:30 NWC JO13-1 - S.V. Brandevoort JO13-1
11:30 Best Vooruit JO12-1 - S.V. Brandevoort JO12-2
11:30 NWC JO12-3 - S.V. Brandevoort JO12-4
12:00 Neerkandia JO13-1 - S.V. Brandevoort JO13-2
12:15 S.V. Brandevoort JO17-2 - Blerick JO17-1
13:00 Deurne JO15-2 - S.V. Brandevoort JO15-2
13:15 S.V. Brandevoort JO15-1 - Margriet JO15-1
13:30 S.V. Brandevoort MO15-1 - Schijndel/DE WIT MO15-1
14:30 Rood Wit’62 JO17-2 S.V. Brandevoort JO17-3
14:30 MVC JO17-1 - S.V. Brandevoort JO17-4
14:30 S.V. Brandevoort JO15-4 - Rood Wit’62 JO15-2
14:45 DAW Schaijk MO19-1 S.V. Brandevoort MO19-1
15:00 Volharding JO19-1 - S.V. Brandevoort JO19-1
15:00 Stiphout Vooruit JO19-3 - S.V. Brandevoort JO19-3
15:00 Bruheze JO17-3 - S.V. Brandevoort JO17-6
15:30 S.V. Brandevoort JO17-1 - ST Volharding/Sambeek JO17-1
15:30 S.V. Brandevoort JO17-5 - Mierlo Hout JO17-3

Zondag 19 mei


10:00 SV Brandevoort JO 13-1 Nieuw - RKSV Mierlo Hout JO 13-1 Nieuw
10:00 Sparta’25 7 - S.V. Brandevoort 3
10:00 S.V. Brandevoort 4 - Lierop 5
11:00 ASV’33 - S.V. Brandevoort 2
14:30 MVC 1 - S.V. Brandevoort 1


Dit nieuwsbericht is 65 keer bekeken

We gebruiken onder andere analytische cookies om ons websiteverkeer geanonimiseerd te analyseren, zodat we functionaliteit en effectiviteit kunnen aanpassen.
Meer informatie over de verwerkte gegevens kunt u lezen in onze privacystatement.

[X] Ik ga akkoord met bovengenoemde privacy verklaring

X
X